Kullanım Bilgilerini Mutlaka Dikkat Ediniz. Yanlış İşlemde geri dönüş olmaz.

► Paneli kullanmadan önce alacağınız servisin detaylarını öğrenmek için Hizmet Fiyatları bilgilendirme sekmesine girerek detayları okuyunuz. Link nasıl girilmeli, miktarda neye dikkat edilmeli, hangi servis benim istediğim servis gibi sorulara orada cevap bulacaksınz. Bir harf yanlış olursa işlem başlamaz. Rakam doğru girilmeliidir. 1000 takipçi yerine 10 bin yazarsanız işlem hemen başlar bakiyenizden düşer. Böyle bir işlemde kesinlikle iade olmaz. Anlamadığınız alanları destek hattına detaylı yazarak cevap bekleyin. Sayfayı yenileyince gönderdiğimiz mesajı göreceksiniz. Acil işlemlerde Whatsapdan yazabilirsiniz.

Takipçi alımı güvenli midiri?

► Sosyal medya sistemleri sürekli güncellenmektedir takipçi vb işlemlerde hesabınız kapatılabilir lütfen "Yeni Açılmış","Telif İçerikli","Sms ve Mail Onaysız" Hesaplara Takipçi Almayınız. Onaysız hesapların kapanma riski bulunmaktadır.

Aynı hesap için birden fazla paket alabilir miyim?

► Paket alabilirsiniz. Ancak aynı anda başlamamalı. Tamamlanınca diğer sipariş verilmelidir. Siparişleri verirken aynı profil için aynı servisten aynı anda almayın. Örnek: İnsagram 1000 Türk Takipçi aldınız aynı anda İnstagram yabancı takipçi siparişi vermeyin. Bitsin öyle Diğerleri siparişi verin. Farklı hizmetler ve profiller için aynı anda verilebilir. Siparişiniz tamamlanınca tekrar aynı servisi kullanabilirsiniz.

Nasıl güvenebilirim?

► Aşağıdaki bilgiler bize aittir, herhangi bir sıkıntıda ulaşabilirsiniz. Whatsapp İletişim Hattı: 0531 299 33 55 Telefon görüşmesi için numaranızı mail ile ya da whatsapp ile iletin. Duruma göre yetkili arkadaşlar gerekli ayrıntıları sizi arayarak sunacaktır.

Nasıl satın alırım?

► Bakiye yükleme bölümündeki banka bilgilerine ödeme gönderip destek bölümünden gönderenin adı ve miktarını bildirmeniz yeterlli olacaktır. Bakiyeniz eklendikten sonra istediğiniz hizmeti sipariş verebilirsiniz. Bakiyeniz varsa listedeki tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sipariş verildikten sonra işlem hemen başlar. Ve tamamlanır. Hizmetlerin gelmeme tamamlanmama ihtimali yoktur. En küçük problemde ödemeniz iade edilir.

Şifremi vermeme gerek var mı?

► Hayır, şifrenizi vermenize kesinlikle gerek yok. Kesinlikle bizimle şifrenizi paylaşmıyorsunuz. %100 güvenlik sağlanıyor. Şifrenizi isteyenlere de vermeyiniz. Aksi durumda hesabınız başkaları denetimine geçer. Giriş şifreniz dahil bizde yoktur.. Unutmanız durumunda mail ile şifrenizi kurtarabilirsiniz. Bu yüzden maili doğru yazınız.

Profilimden reklam mesajları paylaşıyor musunuz?

►Tabiki de hayır, profilinizin sadece kullanıcı adını aldığımız için hesabınıza erişmemiz mümkün değildir. Yani bu nedenle herhangi bir reklam mesajı vb. gibi şeyler atılmaz, yapılmaz. Kimseyi istem dışı takip etmezsiniz. Profilinizi ve siparişilerinizi sizden başkası görmez. Tüm profiller gizli tutulur.

Mobil Ödeme var mı?

► Hayır mobil ödeme sistemimizde mevcut değildir. Ancak belirtilen numaramıza cebe havale ya da bankalar aracılığı eft yapabilirsiniz.

Aldığım hizmetleri başkaları öğrenebilirler mi?

►Bizim tarafımızdan öğrenilmesinin imkânı yoktur. Bilgileriniz 256-bit şifreleme sistemiyle sunucumuzda gizli tutulmaktadır. Tüm üyelerimiz anlaşmamız gereği gizli tutulur.

Kartım yok ama takipçi satın almak istiyorum?

►Eğer kartınız veya banka hesabınız yoksa sipariş vereceğiniz bankalardan birinin Atm’sinden kartsız işlem ile Havale veya EFT yapabilirsiniz. Bu işlemi yapınca bilgi vermeniz yada dekontu göndermeniz yeterli olacaktır.Destek Hattına durumu bildiriniz!

Sipariş verince ne yapmalıyım?

► Sipariş verdikten sonra yapacak birşeyiniz yok sistem otomatik başlar. Sipariş geçmişi sekmesinden Tüm siparişlerim bölümüne girerek takip edebilrsiniz. Sizden ricamız işlem tamamlanana kadar profiliniz gizli olmasın. Gizli profillere hiçbir şekilde takipçi beğeni hizmeti sağlanamaz. İşlem yapılırken hesap gizlenirse takipçi gönderim durdurulur. Bu konuda sorumluluk hesap sahibine aittir.

DİKKAT!

►Takipçi konusunda fiyatlar oldukça makuldur. İnstagram, Twitter ve Facebook’tan kaynaklı ve takip edenin takibi bırakmasından kaynaklı takipçi düşüşü olabilir. Bu konuda kimse ömür boyu garanti vermeyeceği gibi bizde vermiyoruz. Takipçi dolumu olmamaktadır.

► Linkleri girerken hata yapmamaya dikkat ediniz, sipariş vermeden önce aşağıdaki örnek sipariş linkleri inceleyiniz.

ÖRNEK SİPARİŞ LİNKLERİ ► YouTube İzlenim : https://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0 Instagram Takipçi : http://instagram.com/smmedyam Instagram Beğeni & İzlenim : https://www.instagram.com/p/Hırwmlşxzpw Twitter Takipçi : http://twitter.com/smmedyam Twitter RT & Like : https://twitter.com/twitter/status/89076667890987 Facebook Sayfa Beğeni : https://www.facebook.com/smmedyam